Odcinek 3: Robot społeczny. Zaprojektowany w Polsce, wyprodukowany w Shenzhen.

Zapraszam Ciebie do obejrzenia 3 odcinka „Robot społeczny. Zaprojektowany w Polsce, wyprodukowany w Shenzhen.”.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak powstaje elektronika użytkowa z której korzystasz na co dzień? komórki, tablety, kamerki, roboty i cała masa innych urządzeń? jak wygląda cały proces od pomysłu do pojawienia się produktu na pólkach w sklepie?!

Bohaterem 3 odcinka będzie Jan Kędzierski, który jest jednym z pomysłodawców i założycieli firmy EMYS, która opracowała i obecnie jest w ostatniej fazie produkcji Robota Społecznego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak Jan i jego wspólnicy dostali się do programu akceleracyjnego w HAX, jak wygląda proces projektowania i jak powstaje najnowocześniejsza elektronika użytkowa w chińskim Shenzhen to zapraszam bardzo serdecznie.

Rozmowa z Janem i wizyta w HAX na długo zostanie w mojej pamięci. Historia jego zespołu i ścieżka jaką podążają to materiał jaki powinien zobaczyć każdy początkujący startupowiec i każdy kto myśli o założeniu własnej firmy. Jan opowiada jaką drogę przeszedł od pomysłu, przez pozyskiwanie finansowania i jaką wartość dają programy akceleracyjne.

Podziękowania:
Jan Kędzierski
Michael Reed
Lindsey Liu
Arnold Adamczyk

Seria: Delta Rzeki Perłowej – Polski Biznes w Chinach
Odcinek 3: Robot społeczny. Zaprojektowany w Polsce, wyprodukowany w Shenzhen.
Opis całego projektu: http://bartoszmichalak.pl/delta-rzeki-perlowej/

Pozostaw komentarz